lv | ru | ee

Kā saglabāt imunitāti pie lielas slodzes?

Jānis Kūms ir viens no labākajiem Latvijas taku skrējējiem un orientieristiem un lepojamies – arī Pulsometrs.lv komandas spīdeklis Stirnu buks sacensībās! Ievērojām, ka Jānis regulāri pasūta Orthomol vitamīnus, tādēļ gribējām pajautāt vairāk – kādēļ šāda izvēle, kā Jānis nonāca pie Orthomol un kuri ir tie produkti, kurus Jānis lieto pats un iesaka citiem.

Kā sākās draudzība ar Orthomol?

Orthomol vitamīnus iepazinu samērā sen, apmēram pirms gadiem 10. Tos ieteica  pamēģināt ģimenes paziņa, kādreiz ļoti spēcīgs un izcils orientierists. Tas bija tajā laikā, kad sāku ļoti nopietni gatavoties, lai iekļūtu Latvijas pieaugušo izlasē orientēšanās sportā, un no vitamīniem ikdienā praktiski neko nelietoju, bet cilvēks no malas redzēja, ka man kaut ko papildus lietot vajadzētu.

Sāku ar komplektiņu Orthomol Cardio un Ortohmol Sport, apmēram mēnesi pirms svarīgām sacensībām – vienu dienu Cardio un otru Sport. Sacensībās startēju ļoti labi, tāpēc galvā radās pārliecība, ka savu artavu deva arī Orthomol, jo fiziski jutos ļoti labi, naktīs labi gulēju, un arī atjaunošanās bija līmenī. Tā Orthomol kā zīmols ieguva manu uzticību, un kopš tā laika vairāk vai mazāk regulāri lietoju dažādus Orthomol produktus.

Visa saruna ar Jāni Kūmu šeit...