lv | ru | ee

Zem eglītes – vislabākā dāvana pasaulē!

Zem eglītes – vislabākā dāvana pasaulē!

Laimīgi tie, kuri jau zina, ko saviem mīļajiem dāvinās Ziemassvētkos. Un laimīgi arī tie, kuri par to vēl tikai domā, jo - mēs zinām, kas ir vislabākā dāvana!

Par laimi, mantu kulta ēru, kad svarīgi bija dāvināt lielas (lasi – galvenais dārgas) dāvanas, esam jau tā kā pārslimojuši. Tagad daudz vairāk izprotam, ka pati vērtīgākā dāvana ir mūsu laiks, ko veltām otram, mūsu sirds siltums, mūsu rūpes, atbalsts un prieks, kad par otru domājam. Un tieši šo izjūtu visbiežāk arī vēlamies caur savu dāvanu izpaust, atkal un atkal domājot – nu kas tas varētu būt? Kas apliecinātu, cik tu man svarīgs un īpašs? Un atbilde pati iekrīt rokās tad, kad atcerammies mūsdienās nu jau pierādītu patiesību – dzīves lielākais dārgums ir veselība.

Jā, ir forši dāvanām cept piparkūku sirdis ar cukura glazūras mežģīnēm vai kādus citus pašu pagatavotus kārumu, tomēr vairāk par visu gribas, lai mīļajiem un tuvajiem laba veselība, līdz ar to – kas gan var būt vēl labāka dāvana par kasti, kas pilna ar veselīvu - vitamīniem un mikroelementiem?  Neatkarīgi no tā, vai tās ir uzturvielas, kas īpaši izvēlētas katra individuālajām veselības vajadzībām ģimenē, vai īpaša uzturvielu formula skaistumam, jo ar gadiem krunciņu paliek vairāk un arī mati vairs nav tik dzīvelīgi kā jaunībā. Šīs dāvanas noteikti apliecinās, cik svarīga tev ir savu tuvinieku veselība un labsajūta, un bez vārdiem pateiks, cik viņi ir tev īpaši.

Kā izvēlēties īsto “kastīti”?

Uztura bagātinātājus Latvijā lieto vairāk nekā puse iedzīvotāju un kāds gan tur brīnums! Mēs taču lieliski apzināmies, ka mūsu uzturs un dzīvesveids ne vienmēr izdodas tik kvalitatīvs, kā gribētos, līdz ar to jāmeklē atbalsts tā teikt no malas.

Ja izvēlies šo vērtīgo dāvanu, der atcerēties pāris svarīgas lietas.

 • Cilvēkam, kurš vecāks par 50 gadiem,  izvēlies uztura bagātinātājus, kas satur kalciju, D vitamīnu, B6 vitamīnu, B12 vitamīnu un folātus – uzturvielas, kas rūpējas par pilnvērtīgu smadzeņu darbību.
 • Savukārt, lai saprastu, kādi vitamīni un minerālvielas vairāk nepieciešami cilvēkam vecumā no 19 līdz 50 gadiem, atbildi uz diviem vienkāršiem jautājumiem.
  • Pirmais, vai mājās ir mazi bērni, kuri mēdz atnest kādas slimības un vīrusus no bērnudārza un skolas?
   Ja atbilde ir “jā!”, pievērs uzmanību, lai izvēlētais uztura bagātinātājs satur pietiekamās devās C un D vitamīnus un tādus mikroelementus, kā cinks, selēns, dzelzs, varš un mangāns -  īpaši svarīgas antioksidatīvās sistēmas enzīmu sastāvdaļas, kas pozitīvi iedarbojas uz imūnajām šūnām, stiprinot organisma pretošanās spējas. Pateiksim priekšā, ka Orthomol Immun sastāvā šīs vielas ir sabalansētas tā, lai sniegtu iespējami labāko aizsardzību un nodrošinātu pilnvērtīgu imūnsistēmas darbību.
    
  • Otrs, noskaidro varbūt cilvēks cieš no enerģijas trūkuma, ir saspringts garīgais darbs vai studijas.
   Šajā gadījumā ir svarīgi papilsus uzņemt C, B2, B6, B12 vitamīnus un mikroelementus: folskābi, niacīnu, pantotēnskābi un magniju. Šīs uzturvielas iesaistās organisma bioķimiskajos procesos un palīdz samazināt nogurumu, nespēku, kā arī ir lieliski palīgi izdegšanas gadījumā. Vitamīni C, E un B2, cinks, selēns, varš un mangāns veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu. Ja izvēlētos mēs, tas būtu Orthomol Vital – produktos apvienotas un pareizi sabalansētas būtiskas uzturvielas, kas nepieciešamas paaugstinātas slodzes apstākļos.
    
  • Ja dāvanas saņēmēja ir topošā māmiņa vai jauni cilvēki, kuri domā par ģimenes papildinājumu, nepieciešams lūkot, lai “dāvana satur” auglības atbalstam nepieciešamās uzturvielas – cinku, D vitamīnu un folijskābi. To pietiekama uzņemšana vīrietim veicina spermas ražošanu, bet sievietei - mātes audu veidošanos. Orthomol produktu klāstā - Natal pre, Natal un Fertil plus.

Aplūko izplatītākās veselības problēmas un uzturvielas, kas jāmeklē uztura bagātinātājos, lai sniegtu pareizu atbalstu savam organismam. Ņemot vērā šos ieteikumus, tava dāvana būs pārdomāta un noderīga, un dāvanas saņēmējam parādīs, cik ļoti rūpējies par viņa veselību un labsajūtu.

Normālai sirds darbībai

Vitamīni B6, B12 un folskābe palīdz nodrošināt normālu homocisteīna vielmaiņu. Omega-3 taukskābes EPS un DHS, kā arī vitamīns B1 (tiamīns) normalizē sirds darbību. Labvēlīgo ietekmi panāk, katru dienu uzņemot 250 mg EPS un DHS.

Labam miegam

Melatonīns palīdz samazināt iemigšanai nepieciešamo laiku. Labvēlīgo ietekmi panāk, uzņemot 1 mg melatonīna pirms gulētiešanas.

Koncentrēšanās spējām

B1 un B6 vitamīni, folskābe, biotīns, niacīns, C vitamīns un magnijs veicina normālas psiholoģiskās funkcijas. Vitamīns B12 atbild par  nervu sistēmas darbību un psiholoģiskām funkcijām.

Aktīvam un sportiskam cilvēkam

Magnijs palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu un veicina normālu muskuļu darbību, svarīgs ir arī L-karnitīns, koenzīms Q10 un Omega-3 taukskābes.

Labākā dāvana – pilna kastes veselības!

 

Zem eglītes – vislabākā dāvana pasaulē!