lv | ru | ee

Ko darīt?

 • Seši soļi Alcheimera slimības profilaksei

  Alcheimers. Šī postošā slimība ir izplatītākā demences forma, kas skar vairāk nekā 27 miljonus cilvēku visa pasaulē. Tā ir viens no biežākajiem demences iemesliem cilvēkiem, kuri vecāki par 65 gadiem. Līdz ar senioru skaita palielināšanos, pieaug arī Alcheimera slimības pacientu skaits.

  Neirodeģeneratīvais Alceimera slimības process ilgst no 5 līdz 15 gadiem. Sākotnēji slimība rada apjukumu, īslaicīgus atmiņas zudumus, garastāvokļa svārstības, tai progresējot, rodas domāšanas spēju samazināšanās un runas grūtības, līdz smadzenes kļūst tik ļoti bojātas, ka tiek traucētas svarīgas ķermeņa funkcijas, līdz iestājas nāve. Aizvien biežāk zināmi gadījumi, kad ...

 • 4 brīnišķīgas receptes, lai baudītu ūdens dzeršanu

  LabsajūtasABC

  Ikviens no mums zina, ka ūdens ir veselīgs. Taču ne vienmēr to izdzeram pietiekamā daudzumā. Jo tas vienkārši ir bezgaršīgs. Lai vairotu vēlmi padzerties, iesakām izmēģināt garšīga ūdens receptes - piešķirot ūdenim garšu ar ogu, augļu vai pat dārzeņu palīdzību. Tad tas joprojām ir veselīgs, taču arī garšīgs un baudāms. 

 • Zem eglītes – vislabākā dāvana pasaulē!

  Labsajūtas ABC

  Laimīgi tie, kuri jau zina, ko saviem mīļajiem dāvinās Ziemassvētkos. Un laimīgi arī tie, kuri par to vēl tikai domā, jo - mēs zinām, kas ir vislabākā dāvana! Lasi šeit!

 • Tavas veselības patiesais spogulis – āda

  Labsajūtas ABC

  Kādi gan tik izteicieni ir dzirdēti: Ne savā ādā! Iegūt jaunu ādu. Cīnīties par savu ādu... Tie visi tikai atgādina par to, ka āda ir kā mūsu aploksne, mūsu ķermeņa kokons, un vistiešāk liecina ne tikai par mūsu fizisko veselīvu, bet arī psihoemocionālo stāvokli. Taču, ja ir kāds būtisks orgāns, ko varam iemācīties kopt un saglabāt, tad tā ir mūsu āda. Un, ja ir kāds orgāns, kur ātri varam redzēt mūsu centienu rezultātus, tad tā arī ir mūsu āda.

 • Rieksti un žāvēti augļi veselībai

  Labsajūtas ABC

  Jau izsenis zināms, ka rieksti satur daudz vērtīgu uzturvielu – olbaltumvielas, dažādas taukskābes, vitamīnus, minerālvielas, šķiedrvielas, antioksidantus un citas vērtīgas uzturvielas. Ir pētījumi, kas apstiprina, ka tādi rieksti kā mandeles, valrieksti un zemesrieksti, lietoti kā ikdienas uztura sastāvdaļa, divas līdz pat 3 reizes samazina krūts vēža attīstības riskus.* Lasīt tālāk...

 • Kustības- atslēga labsajūtai un vispārējai veselībai!

  Kustības- atslēga labsajūtai un vispārējai veselībai!  Mazliet šaubies…?

  Lūk, pieci būtiski iemesli, kas palīdzēs Tev ieviest vairāk kustību savā ikdienā. Lasīt tālāk....