lv | ru | ee

Orthomol produktu ražotājs

"Tava veselība ir mūsu motivācija", šis princips ir pamatā Vācijas uzņēmuma Orthomol GmbH darbībai, kas izstrādā un pārdod mikrouzturvielu kombinācijas jau vairāk nekā 25 gadus. Orthomol produkti ir balstīti ortomolekulārās medicīnas principos un nodrošina vitamīnus, mikroelementus un minerālvielas sabalansētās devās. Tajos iekļautas arī esenciālās taukskābes, aminoskābes, fitamīni, prebiotikas un probiotikas. Uzturvielu kompleksi izstrādāti lietošanai dažādās dzīves situācijās..

Produktu ražotājs: Orthomol GmbH, Herzogstraβe 30, 40764 Langenfelde, Vācija
Kvalitātes sertifikāts: ISO 22000/GMP

 • Orthomol stāsta par sevi

  "Mēs pastāvam tikai jūsu dēļ. Mūsu produkti, kas balstīti zinātniskos atklājumos, ar sertificētu kvalitāti, - radīti jūsu veselībai.”

  Mēs paši augstu vērtējam zinātnisko pieeju un augsto produktu kvalitāti mūsu uzņēmumā. Tas ir iemesls, kādēļ mūsu mediķu komanda regulāri pārbauda un izvērtē  starptautiskos pētījumus par mikrouzturvielām un to pozitīvo ietekmi uz veselību. Un tādēļ mēs veicam regulāru sertifikāciju (TÜV Rheinland) saskaņā ar stingrākajiem starptautiskajiem pārtikas drošības standartiem - ISO 22000.

 • Uz ārstiem, farmaceitiem un arī lielu skaitu pircēju mūsu produkti ir atstājuši lielu iespaidu – ar ērto un praktisko dienas devas iepakojumu, ar specifiskajām uzturvielu devām un to ieguldījumu veselības saglabāšanā. Un tas ir pamatā mūsu lēmumam uz katra mūsu produktu iepakojuma drukāt individuālu kodu, kas atļauj pircējam pārbaudīt, vai ārpusē uzdrukātais Orthomol uzraksts nozīmē arī īstu Orthomol produktu iekšpusē.

  Orthomol produkti tagad ir pieejami jau 32 valstīs, pamatā kaimiņos esošajās Eiropas valstīs, bet arī ASV, Japānā, Krievijā, Sauda Arābijā un citur. Katru dienu tiek saņemti jauni starptautiskie pieprasījumi, kas apstiprina lielo interesi par Orthomol produktiem. Arī bijušās Austrumeiropas valstis ir saistošs un augošs tirgus.

   

 • Orthomol – ģimenes uzņēmums

  Veselība ir ģimenes lieta. Orthomol atvēra savas durvis 1991. gadā, un bija ģimenes projekts jau no paša sākuma. Uzņēmuma dibinātājs dr. Kristian Glagau (miris 2009. gadā) aprakstīja Orthomol pirmos soļus kādā intervijā: "Mēs burtiski sākām visu mūsu garāžā ar Glagau ģimeni kā darbiniekiem”.

 • Uzņēmuma vadībai dabiskais atvērtas un caurspīdīgas komunikācijas stils, komandas gars, orientācija uz klientu un elastība ir ietekmējuši Orthomol kultūru un veidu, kā mēs strādājam, kā šobrīd radām ģimenisku kopības sajūtu. Direktors un otrās paaudzes īpašnieks Nils Glagau:  “Mēs vienmēr uztvērām kā pašsaprotamu to, ka katrs ģimenes loceklis darbojas Orthomol labā.” Uzņēmumu joprojām ietekmē mūsu ģimenes kopības sajūta, "plakanā" hierarhija un atvērtā korporatīvā kultūra. Mēs atbalstām darba un personīgās dzīves līdzsvaru arī ar mūsu bērnu pieskatīšanas centru, fitnesa studiju un “Brokastu klubu” Orthomol darbiniekiem.

 • Orthomol – sociālā atbildība

  Darīt kaut ko, lai palīdzētu citiem cilvēkiem, tas ir ļoti tuvu sirdij ikkatram Orthomol darbiniekam, un tas ir kādēļ mēs atbalstām virkni partneru mūsu projektā "Ar mīlestību no Orthomol". Šie partneri ir aktīvi tādās jomās kā veselīgs uzturs un dzīvesveids – īpaši bērniem.